|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach ONE
|
Warrick Maher, Michael Brooks, Ted Grace, Chris Howell, Conor Mcgrath
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Stuart Mcdonald, Ben Smit, Mark Paliokas, Matt Mclaren, Zac Doyle
|
Race 1 |
0 |
|
|
Newport SLSC |
Newport TALLYWHACKERS
|
Jesse Howell, Steve Beukers, Sean Emerson, Robert Emerson, Lachlan Brook
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy WHITE
|
Luke Modra, Pat Mcdonnell, Scott Helman, Matt Kennewell, Dave Williams
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo MULLALOO DIGGERS
|
Robert Amos, David West, Craig Scoffern, Steven Newman, Marcus Blake
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands TICKLERZ
|
Ryan Bellert, Cameron Chynoweth, Michael Gosschalk, Owen Richards, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach WHIPPETS
|
Liam Mccarthy, Shaun Conduit, Daniel White, Mick Norman, Karl Norman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta A
|
James Norville, Jesse Shaw, Jayden Kelly, Sam Ross, Brian Sullivan
|
Race 1 |
0 |
|
|
South West Rocks SLSC |
South West Rocks SWR
|
David Pearson, Dylan Cruckshank, Luke Keanie, William Simpson, Nicholas Swan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly NEMOS
|
Sam Coady, Rhys Treasure, Tyler Williams, Dylan Carroll, Thomas Lorimer, Darryl Andrijin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) PALM BEACH PUCKYOUSE
|
Josh Terrott, Oscar Mander-jones, James Downing, Tim Hosking, Peter Spence
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo MULLALOO BLUE
|
John Gilbody, Mason Campbell, Beau Fettes, Tom Kelleher, Sean Gilbody
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro ORANGE
|
Iain Maynihan, Sam Southern, Callum Robinson, Trent Woodyard, Reece Vogels
|
Race 1 |
0 |
|
|
Stockton SLSC |
Stockton STOCKTON
|
Aaron Felix, Ryan Felix, Brent Phillips, Callan Nickerson, Robert Mckay-gray
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly DORYS
|
Nathan May, Adam Smith, Hayden May, Annabelle Mcclean, David Ronald, Jack Tier
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
Chris Bonser, Joshua Drummond, Robbie Drummond, Mitchell Martin, Aaron Reeve
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mornington LSC |
Mornington MORNINGTON PURE BEEF
|
Dave Ferguson, Triston Kay, Campbell Hinson, Frazer Watson, Mitch Currie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc MUPPETS
|
Tim Odonnell, Pat Mcgarry, Mathew Burrell, Jack Elsum, Anthony Hunter
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef IKUNAS
|
Mathew Russell-jones, Stuart Garrett, Chris Hipsley, Bruce Gaal, Andrew Dummett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach NOAHS
|
Daniel Mcatamney, Simon Tarrant, Tim Woods, Bill Hunter, Craig Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Matthew Weatherstone, Benjamin Pons, Mark Lea, Joel Croft, Kane Hughes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Callum Hartley, Todd Williams, Steven Verbooman, Clay Davis, Grant Cooper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe PASS
|
Peter Holliday, Anthony Omahony, Steven Ponting, Steven Martin, Tim Mcfarlane
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warriewood SLSC |
Warriewood WARRIEWOOD CHEIFTANS
|
Matthew Byrne, Chad Schimek, Cameron Green, Zachary Grisdale, Matt Sheridan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa HEARTBREAKERS
|
Nathaniel Crain, Dan Heppell, Jacob Mcdonald, Jock Barnes, Damien Clayphan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola GOLD
|
Nathan Udy, Caleb Jones, Cameron King, Jack Tomkins, Don Mcmanus
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BEANSTALKS
|
Doug Bone, Alex Brown, Torin Calf, Jack Hook, Shaun Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay LITTLE HOGS
|
Tim Williamson, Daniel Blank, Lewis Price, Ryan Cotterill, Bruce Zillman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warriewood SLSC |
Warriewood WARRIEWOOD MAROON
|
Matthew Collins, Timothy Collins, Mitchell Grotte, Dylan Hartcher, Dino Pasqualini
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi ZOIDBERGERS
|
Teddy Meiners-edwards, Edward Murray, Paul Stradbrook, Owen Wynne, Harvey Barratt
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rosebud and McCrae LSC |
Rosebud LSC ROSEBUD 19
|
Aurey Vasta, Alain Stewart, Grayden Sheehy, Michael Wyllie, Matthew Baker
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff MUFFIN MEN
|
Rhys Martin, Callen Boulton, Morgan Evans, Andrew Robinson, Ian Martin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland ALEX ARCHERS
|
Edward Howell, Ryan Gruell, Chris Goodluck, Stuart Dickson, Stephen Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach HELMETS
|
Matthew Anderson, Adam Houghton, Jaxson Prince, Joel Houghton, Paul Nicholls
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Burning Palms SLSC |
Burning Palms DIRTY DOGS
|
Clifford Gerathy, Sean Gilchrist, Matthew Taylor, Kelvin Mason, Jack Emery
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Corrimal SLSC |
Corrimal UNDER 19S
|
Sean Engel, Blake Riordan, Matthew Gatwood, Michael Scott, Jason Northey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Torquay SLSC |
Torquay THIRSTY CAMELS
|
Zach Anderson, Brett Mazouris, Taz Cockerill, Jackson Mccaffrey, Jackson Costa
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Yamba SLSC Inc |
Yamba GOLD
|
Matthew Plummer, Matthew Thompson, Shaun Adamson, Nicholas Bell, Steven Wiblen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli GOLD
|
Mitchell Brown, Matt Kettle, Mason Roscoe, Paul Jones, Dean Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook MOLLYMOOK MARLINS
|
Rafe Garnon, Cohen Smith, Dylan Jacobs, Marty Drysdale, Joel Bartlett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy JUNIOR BURGERS
|
Daniel Gregory, Andrew Brown, Jacob Gregory, Gavin Scott, Mark Broome
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Jamie Mckinless, Keith Strajnar, Corey Dietrich, Oscar Grimshaw, Zack Cerlenizza
|
Race 1 |
0 |
|